Nowy zakład przeróbki kruszyw otwarty! - Weir Minerals

Weir Minerals Poland

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań przetwórczych dla naszych klientów w sektorach przemysłu górniczego i mineralnego, przeróbki piasku i żwiru, energetyki węglowej i przemysłu ogólnego.

Serwis tel. +48 65 619 32 93

Weir Minerals Poland to także profesjonalny serwis. Nasze doświadczenie oraz wiedza gwarantuje...

Czytaj więcej...

Przemysł ogólny

W każdym procesie produkcji mamy do czynienia z mułem lub szlamem, których obecność wymaga...

Czytaj więcej...

Energetyka

W sektorze energetycznym rozwiązania Weir Minerals znajdują powszechne zastosowanie w...

Czytaj więcej...

Piasek i żwir

W miejscach, gdzie powstają drogi, budynki i infrastruktura, zazwyczaj potrzebne są znaczne ilości piasku...

Czytaj więcej...

Górnictwo i minerały

Nasze produkty są uznawane za wiodące na świecie w obróbce szlamu – zarówno jeśli chodzi o...

Czytaj więcej...

pompa-zanurzeniowa

Newsletter

Dnia 19 października miało miejsce uroczyste otwarcie nowego Zakładu Przeróbki Kruszyw firmy Kruszgeo S.A. w Łętowicach. To wydarzenie stanowi kolejny krok w rozwoju przemysłu wydobywczego i przetwarzania surowców mineralnych, a Weir Minerals odegrało kluczową rolę w dostarczeniu kompleksowej instalacji, która była głównym elementem tego przedsięwzięcia.

Weir Minerals, jako renomowany dostawca rozwiązań i sprzętu przemysłowego, miał zaszczyt dostarczyć wszystkie niezbędne komponenty tej zaawansowanej instalacji. Naszą rolą było zaprojektowanie a następnie budowa i uruchomienie kompleksowego, w pełni zautomatyzowanego zakładu do uszlachetniania kruszyw w wykonaniu „pod klucz”.

W projekcie tym wykorzystaliśmy maszyny Trio -  kruszarkę TC51, przesiewacz TIO7203 oraz modularny hydrocyklon do płukania piasku Sandmaster, model SP70. To zestawienie urządzeń o najwyższej jakości, które zapewniły wydajność i efektywność procesów przeróbki kruszyw w nowo otwartym zakładzie.

Otwarcie Zakładu Przeróbki Kruszyw firmy Kruszgeo S.A. w Łętowicach stanowi dowód na to, że innowacyjne rozwiązania dostarczane przez Weir Minerals przyczyniają się do rozwoju przemysłu i gospodarki regionu. Jesteśmy dumni z naszej roli w tym projekcie oraz przekonani, że nowa instalacja przyniesie znaczące korzyści zarówno firmie Kruszgeo S.A., jak i całej branży wydobywczej.

Serdeczne podziękowania dla Kruszgeo S.A. za zaufanie i wzorową współpracę w trakcie trwania całej inwestycji.

pompy odwadniające

Copyright©. All rights reserved.