Praca - Weir Minerals

Praca

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKA

Monter maszyn

Miejsce pracy: Leszno

Opis stanowiska:

  • Montaż maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją

  • Wykonywanie prac ślusarskich (wiercenie, gwintowanie),

  • Montaż/demontaż elementów mechanicznych, pneumatyka, elektryka,

  • Przestrzeganie zasad EHS w zakładzie

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • Uprawnienia operatora wózka widłowego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Dokładność i terminowość

  • Mile widziana znajomość branży kruszyw

 Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

pompy odwadniające